Jan Filipčík
776 333 590
info@filipcik-vytahy.cz

O nás

Firma Výtahy Jan Filipčík sídlí ve Velké Hleďsebi nedaleko Mariánských Lázní a je držitelem certifikátu kvality podle normy ISO 9001.

Používáním kvalitních materiálů a osobním přístupem ke každému zákazníkovi se snažíme dosahovat lepší kvality našich služeb a zajistit tak našim zákazníkům nejen dodávku vysoce kvalitní technologie, ale zároveň snižovat režijní náklady na výrobu a dodávku nabízených zařízení. Z těchto důvodů se nám daří být konkurenceschopnými a zajistit spokojenost našich zákazníků.

Naše poslání

Posláním naší společnosti je poskytovat profesionální služby zákazníkům v oblasti realizace nových výtahů a servisu, tak aby byly plně uspokojeny jejich požadavky a potřeby, aby se na výsledky naší práce mohli vždy spolehnout. Proto budeme zjišťovat požadavky, potřeby a očekávání zákazníků ve všech fázích obchodního případu, ověřovat míru naplnění těchto očekávání a míru spokojenosti zákazníků v průběhu realizace a i po jejím ukončení.

Politika kvality

Cílem politiky kvality dodržování požadavků zákonů a dalších předpisů, dodržení technických a jakostních parametrů dodávaných produktů a služeb, rozšiřování sortimentu služeb, udržení konkurenceschopných cen, zajištění maximální operativnosti v dodávkách služeb a trvalé zlepšování všech činností společnosti.

Trvale usilujeme o dobrou spolupráci s našimi dodavateli včetně uplatnění zásad ochrany životního prostředí, jakosti a bezpečnosti práce.